ONLINE webinář Školní zralost a připravenost 24.3.2021
17.03.2021
Vážení rodiče, v rámci projektu MAP II. Prahy 16 je možné zúčastnit se ZDARMA on - line přednášky pro rodiče a pedagogy tentokrát zaměřeného na předškoláky.

Cílem workshopu je seznámit rodiče s možnými vhodnými strategiemi, vyzkoušenými a osvědčenými prostředky, jak dítě připravit na budoucí školní zátěž.
Rodič bude seznámen se základními stavebními kameny, na kterých budoucí školní úspěch stojí i s možnostmi, jak jak je dětem zprostředkovat a přiblížit.
Rodičům budou představeny praktické ukázky, jak procvičovat a rozvíjet hrubou a jemnou motoriku, grafomotoriku, zrakové a sluchové vnímání, prostorovou orientaci, početní představy a myšlení i řeč.
Workshop je hrazen z prostředků projektu MAP II. Praha 16 a je pro účastníky zdarma.
Pro registraci pište na email: mappraha16@gmail.com
Kdy: 24.3.2021, od 16 hodin, platforma GoogleMeet: https://meet.google.com/dvu-muju-onh
Pozvanka_Skolni_zralost_3.jpg