Omezení vstupu a pohybu osob v MŠ - od 15.10.2020
14.10.2020
Vážení rodiče, z důvodů protiepidemických opatření zavádíme od 15.10.2020 omezení vstupu a pohybu osob v MŠ.
Žádáme zákonné zástupce dětí, aby si zorganizovali čas tak, aby se předcházelo shromažďování v šatnách a budově mateřské školy.
Vstup:
o Do budovy MŠ smí doprovázet dítě pouze jedna osoba, případně s mladším sourozencem do 3 let. (v případě nezbytné přítomnosti starších sourozenců – vyčkají v přízemí budovy u vstupu).
o V šatně je možný maximální počet 6 dospělých osob současně. V šatnách pobývejte pouze nezbytně nutnou dobu.
o Do budovy MŠ vstupuje zákonný zástupce v roušce, pohyb v areálu pouze po nezbytně nutnou dobu.
o Při příchodu do školky používejte dezinfekci rukou – stojany u vstupu do MŠ, případně přenosné nádoby. Dezinfekční stojany na ruce jsou určené k dezinfekci rukou dospělých osob, ne dětí :o)
o Při čekání v budově školy dodržujte bezpečnou vzdálenost.

Věříme, že se nám podaří i nadále zajistit bezpečný provoz mateřské školy pro všechny děti i zaměstnance.
Děkujeme, že budete opatření respektovat.
Omezeni_pohybu_a_pobytu_MS_15-10-2020.pdf